На Київщині вчительку засудили за бажання мати у своєму селищі канонічну Церкву

Трудовий колектив Борівської ЗОШ вирішив «засудити поведінку і діяльність педагога Сулько Т.П., що суперечить рішенню громади селища Борова про недоцільність побудови церкви Московського патріархату»

У смт. Борова, що на Київщині, черговий раз нагадали про утиски віруючих Української Православної Церкви за релігійною ознакою та цинічну інформаційну війну, що ведеться проти УПЦ.

kopiya-vityag-z-protokolu-zboriv
Витяг з протоколу зборів трудового колективу школи

25 вересня 2016 року на сайті Борової був оприлюднений витяг з протоколу зборів трудового колективу місцевої школи з осудженням вчительки англійської мови Сулько Т.П. – парафіянки УПЦ.

Демонструючи виразну упередженість і юридичну безграмотність, вчителі звинуватили педагога у неприпустимій поведінці і діяльності – «будівництві церкви Московського патріархату».

У дусі атеїстичної пропаганди тоталітарного режиму, трудовий колектив школи рекомендував Тетяні Петрівні «взяти до уваги висловлювання і поради колег» і «зробити висновки».

Поданий на сайті Борової витяг з протоколу супроводжується коментарем у бік донедавна поважної вчительки з гарним авторитетом, яка бажала мати храм канонічної Церкви. Адміністратори сайту не цураються виказувати свою нетерпимість до віруючих і зводити при цьому наклепи.

Як зазначалося раніше, заклики до дискримінації та агресії проти віруючих УПЦ завдяки сайту смт. Борова поширюють його власник – голова РО партії «Свобода» Горбинко Ю. та голова ГО «Громадський актив Борової» А.А. Гладченко.

Сулько Т.П. і Бухальська М.А. під час сесії селищної ради у 2015 році

Нагадаємо, що Сулько Т.П., як парафіянка УПЦ, вже потерпала за свої релігійні переконання від знущань і образ. В актовій залі школи Тетяну Петрівну привселюдно звинувачували у зраді. Від такої ж релігійної нетерпимості потерпає депутат селищної ради смт. Борова Бухальська М.А., яка вже 25 років є парафіянкою УПЦ. Проти жінки продовжують фабрикувати безпідставні звинувачення, а певні агресивно налаштовані до Церкви особи навіть погрожують фізичною розправою.

Просмотров: 1720

Залишити відповідь