У день розгляду скандального законопроекту №4128 віруючі продовжили молитовне стояння під стінами Верховної Ради (відео)

Сумнозвісна ініціатива народного депутата Єленського має розглядатися у першому читанні після чотирьох інших законопроектів

6 жовтня 2016 року віруючі Української Православної Церкви продовжили молитовне стояння біля Верховної Ради, щоб Господь напоумив народних депутатів не ставати знаряддям антирелігійної боротьби. Адже на сьогодні призначений розгляд скандального законопроекту №4128, який може узаконити «церковне рейдерство». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Сумнозвісна ініціатива народного депутата Єленського має розглядатися у першому читанні, за розкладом, після чотирьох інших законопроектів.

433Наразі під стінами українського парламенту, як і вчора, на молитву зібралося близько тисячі людей. Духовенство звершує молебень за мир в Україні. На місці чергують представники поліції та Національної гвардії.

Нагадаємо, 5 жовтня, під час мирного зібрання біля Верховної Ради, представники депутатського корпусу від опозиції вийшли до віруючих, щоб вислухати їх вимоги і донести до законодавчого органу.

Також за час проведення мітингу проти скандального законопроекту було зібрано більше 800 підписів людей, які висловлюються проти внесення змін до законодавства, які відкривають шлях до захоплення храмів і розпалення міжконфесійної ворожнечі.

Раніше повідомлялося, що 5 жовтня 2016 року в інформаційному агентстві «Українські новини» відбулася прес-конференція на тему: «Небезпека для релігійної спільноти України: чому Церкви просять депутатів не голосувати за законопроект 4128».

Просмотров: 2802

1 коментар

Залишити відповідь