Стрітенський храм в Костянтинівці належить УПЦ — апеляційний господарський суд

Незаконність захоплення «Київським патріархатом» храму УПЦ в Костянтинівці визнав і апеляційний господарський суд.

Донецький апеляційний господарський суд в Харкові залишив в силі рішення Донецького Господарського суду від 6 вересня 2016 року щодо конфесійної приналежності Стрітенського храму в Костянтинівці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Горлівської єпархії.

10 жовтня 2016 року в Донецькому апеляційному господарському суді в Харкові відбулося вже третє засідання у справі про конфесійну приналежність Стрітенського храму, незаконно захопленого представниками «Київського патріархату».

Нагадаємо, у квітні 2015 року бізнесмен Шапран Ю.В. за власним розсудом організував зміну складу парафіяльної ради Стрітенського храму м. Костянтинівка і «переведення» отриманої псевдопарафії до розколу. Проте 16 травня 2016 року Господарський суд Донецької області у Харкові вперше визнав незаконність змін у складі парафіяльної ради Стрітенського храму. 6 вересня суд підтвердив своє рішення. За законом, представники «Київського патріархату» мали право подати апеляційну скаргу в Донецький апеляційний господарський суд, що і було зроблено.

Представники «Київського патріархату» тепер мають право протягом 20 днів подати апеляційну скаргу в апеляційний суд Києва.

Рішення Апеляційного Господарського суду Донецької області є черговим підтвердженням законності прав віруючих УПЦ на власні храми у випадках посягань на останні з боку розкольників.

Просмотров: 458

Залишити відповідь