Соціальні відділи УПЦ передали дороговартісне медичне обладнання клініці «Охмадит»

Загалом з початку жовтня Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку «ОХМАТДИТ» було передано допомогу на суму 228 050 грн

7 жовтня 2016 року заступник голови Синодального відділу з питань охорони здоров’я протоієрей Ярослав Шовкеник, спільно з керівником Операційного центру Берлін-Веддинг доктором Фіалковським А.М., передали гуманітарну допомогу клініці «Охмадит». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Київської Митрополії.

Зокрема, онкогематологічному відділенню закладу надано обладнання, дитячі медичні ліжка і господарські побутові предмети на загальну суму 218 тис. гривень.

Також цього місяця, в рамках домовленості про співпрацю, Місія УПЦ соціальної допомоги дітям і ПАТ АБ «Укргазбанк» надала відділу хіміотерапії Центру дитячої онкогематології і трансплантації кісткового мозку «ОХМАТДИТ» 67 інфузійних систем набору на суму 10 050 гривень.

Нагадаємо, наприкінці червня цього року парафіяни столичних храмів на честь Єрусалимської ікони Божої Матері та Почаївської ікони Божої Матері зібрали понад 25 тис. грн. для придбання медичного обладнання для дитячої лікарні «Охматдит».

Просмотров: 363

Залишити відповідь