Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці Предстоятель очолив богослужіння у Покровському монастирі столиці (фото)

Завтра Блаженніший Митрополит Онуфрій звершить Літургію в Покровському храмі на Пріорці.

13 жовтня 2016 року, напередодні свята Покрови Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння з акафістом Покрову Пресвятої Богородиці в Свято-Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря столиці. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили архієпископ Бучанський Пантелеімон, а також духовенство монастиря та м. Київ.

Ікона Покрова Пресвятої Богородиці
Ікона Покрова Пресвятої Богородиці

День Покрова Пресвятої Богородиці є одним з п’яти великих свят Православної Церкви. Його історія сягає Х століття. За переданням, Богородиця з’явилася віруючим, які молилися у Влахернському храмі в Константинополі. Сталося це в 910 році. Був недільний день, йшло всенічне бдіння. Серед парафіян був святий Андрій, Христа ради юродивий. У середині ночі, під час молитви, він побачив, як по небу йде Пресвята Богородиця. Вона була осяяна світлом, поруч з нею йшли Іоанн Предтеча, Іоанн Богослов, ангели й святі. Святий Андрій побачив, як Божа Мати стала на коліна і почала зі слізьми молитися за християн. Потім підійшла до Престолу храму і продовжила молитися там. А потім — зняла з голови омофор і розпростерла його над людьми, що молилися. Це чудо стало знаком Її заступництва за людський рід.

Завтра Предстоятель УПЦ звершить Божественну літургію в храмі Покрова Пресвятої Богородиці на Пріорці в Києві. Початок богослужіння о 10:00.

Просмотров: 1883

Залишити відповідь