УПЦ доставила на схід великий гуманітарний транш (фото)

1976 продуктових та гігієнічних наборів буде розповсюджено серед мирних громадян Горлівської та Луганської єпархій УПЦ.

27 жовтня Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань, в рамках місії «Милосердя та Примирення» та співробітництва з Міжнародною благодійною організацією «Diakonie Katastrophenhilfe», був доставлений черговий транш гуманітарної допомоги у Горлівську та Луганську єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт blago.church.ua.

Цього разу до співробітництва також долучились керівники та персонал  ще двох Синодальних установ Української Православної Церкви – Відділ у справах сім’ї та Відділ зовнішніх церковних зв’язків.

1976 продуктових та гігієнічних наборів буде розповсюджено серед мирних громадян Горлівської та Луганської єпархій УПЦ, що знаходяться на непідконтрольній території, серед яких, насамперед, малюки, діти від 3-хроків, поодинокі та престарілі люди, інваліди, багатодітні сім’ї та матері-одиночки.

Представники місії дякують всім небайдужим до справ милосердя – міжнародним організаціям, постачальникам і перевізникам, військовим та всім тим, хто сприяє цій місії. Та просять приєднуватися до добрих справ.

Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711. Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу.

Просмотров: 466

Залишити відповідь