Предстоятель УПЦ очолив щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії (фото)

21 грудня 2016 року в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулися щорічні єпархіальні збори духовенства Київської єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Засідання очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

15666048_352683088438227_1126899687_nУ роботі зборів також взяли участь намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий справами УПЦ  митрополит Бориспільський і Броварський Антоній; вікарні архієреї Київської єпархії, благочинні по місту Києву та Київської області, намісники й ігуменіі монастирів, а також клірики Київської єпархії.

Перед засіданням Його Блаженство разом із всіма присутніми підніс заупокійну молитву за спочилими в 2016 році кліриками Київської єпархії.

Роботу зборів Предстоятель розпочав доповіддю щодо життєдіяльності Київської Митрополії за рік, що минає.

Також в ході роботи засідання усі присутні мали можливість отримати відповіді від Його Блаженства на актуальні питання щодо церковного життя.

На завершення Блаженніший Митрополит Онуфрій нагородив представників кліру, котрі відзначають власні ювілеї, орденами Української Православної Церкви та звернувся до всіх зі словами настанови і привітань з різдвяними святами.

Просмотров: 2424

Залишити відповідь