Українські військові (кіборги) та представник СБУ привітали Предстоятеля УПЦ з прийдешніми Різдвяними святами та розповіли для ЗМІ про співпрацю Церкви та Держави по визволенню українських військовополонених.

4 січня 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври радника голови Служби Безпеки України Тандіта Юрія Вікторовича та військовослужбовців, захисників Донецького аеропорту. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Старший лейтенант Білошицький Сергій Констянтинович, який у складі 90-го окремого аеромобільного батальйону захищав Донецький аеропорт, подякував Його Блаженству за звільнення його товариша по службі Тараса Колодія та передав Предстоятелю подарунок.

«Від нашого Житомирського братства хочемо подарувати Вам прапор. Тут підписалися хлопці, які служили у спеціальній розвідці 90-го окремого аеромобільного батальйону. Багато хто з них брав участь у Всеукраїнському хресному ході влітку. Хлопці передавали Вам вітання і бажали довгих років життя. Дуже Вам дякуємо!».

Зі словами вдячності до Предстоятеля УПЦ звернувся радник Голови Служби Безпеки України Тандіт Юрій Вікторович.

dsc_8466«Ви для нас дуже багато робите, завдяки вашим зусиллям був звільнений з полону нещодавно Тарас Колодій. Я сподіваюся, що й надалі наша Церква-матінка буде разом з простими людьми, з народом, з нашими воїнами. Впевнений в тому, що ми будемо діяти спільно в майбутньому і Ви будете нам допомагати», — зазначив Юрій Вікторович.

Нагадаємо, за допомогу у звільненні військовополоненого Тараса Колодія Глава СБУ Василь Грицак особисто висловив вдячність Українській Православній Церкві.

Блаженніший владика висловив надію на таку співпрацю також.

«Наша Церква завжди з тими, хто страждає. Одні нас звинувачують, інші хвалять за це, але ми просто виконуємо свій обов’язок», — підкреслив він.

Далі Блаженніший Митрополит Онуфрій мав розмову з представником влади та військовими. Предстоятель передав «кіборгам» матеріальну допомогу на реабілітацію та лікування українських військових.

Після чого відбувся короткий брифінг для ЗМІ за участю Голови Синодального Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископа Ірпінського Климента, радника голови СБУ Тандіта Юрія та старшого лейтенанта Білошицького Сергія.

Під час прес-конференції спікери розповіли про деталі домовленостей співпраці Церкви та Держави щодо визволення з полону українських військових, були озвучені подробиці звільнення Тараса Колодія.

Дивіться повне відео з зустрічі та брифінгу:

Просмотров: 1605

Залишити відповідь