Предстоятель звершив Літургію в Анастасівському монастирі на Київщині у день престольного свята одного з храмів обителі

Після богослужінням Блаженніший владика освятив пам’ятник спочилому Блаженнішому Митрополиту Володимиру.

25 січня 2017 року, у день пам’яті святої мучениці Татіани, у Неділю 32-гу після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі в честь цієї святої Свято-Анастасіївського жіночого монастиря с. Ковалівка Васильківського району Київщини. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужив сонм архіпастирів та численне духовенство Київської єпархії.

На території монастиря розташований храм, освячений на честь святої мучениці Татіани, а також встановлений пам’ятник цієї святої.

По закінченні Літургії Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх зі святом та ктитора монастиря, яка має звання Героя України, Тетяну Володимирівну Засуху, з днем тезоіменитства.

dsc_2907«Як сказав один християнський письменник, кров мучеників являється сім’ям для християнства. І те сім’я, яке було посіяне подвигом святої мучениця Татіани, сьогодні проростає і на нашій землі, — сказав він. — Коли людина свої таланти направляє на служіння Богові і ближньому, то ці таланти примножуються в ній. Те, що Ви робите для Церкви сьогодні, являється красивою сторінкою історії не тільки Ковалівки, але й України, усього християнського світу».

Його Блаженство побажав Тетяні Володимирівні міцності душевних і тілесних сил, а також невпинної допомоги Божої в її трудах на благо Святої Православної Церкви та нагородив орденом Української Православної Церкви «Різдва Христового».

Насамкінець Предстоятель привітав усіх Тетян. «Нехай молитвами святої мучениці Татіани Господь береже усіх вас», — сказав він.

dsc_3131Після богослужіння Блаженніший владика звершив літію по спочилому Предстоятелю та освятив пам’ятник Блаженнішому Митрополиту Володимиру, який був встановлений в монастирі стараннями родини Засух.

«Ми віримо, що Блаженніший у Бога стяжав благодать, — зазначив Митрополит Онуфрій.— Ми тут молимося за нього, як за людину, яка відійшла у вічність, просимо, щоб Господь простив йому гріхи вільні і невільні, а він, у свою чергу, стоїть перед Богом і просить, щоб Господь помилував нас».

Просмотров: 3411

Залишити відповідь