При Паломницькому Центрі УПЦ розпочав роботу Молодіжний відділ

Відбулася презентація паломницьких поїздок для молоді на 2017 рік.

24 лютого в галереї «Соборна», що діє при Духовно-просвітницькому центрі Воскресенського кафедрального собору, відбулося урочисте відкриття Молодіжного відділу, створеного при Паломницькому Центрі УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, з посиланням на pilgrims.in.ua.

У заході взяли участь єпископ Бородянський Варсонофій та директор Паломницького Центру при ВЗЦЗ УПЦ Володимир Теліженко.

Після вітального слова владики Варсонофія і керівництва Паломницького Центру, гостям були презентовані відеоролики про Ізраїль, Грузію, Грецію та Румунію. Керівник Молодіжного відділу Анатолій Стойков розповів про щорічне молодіжне паломництво в Грузію і Грецію.

Відбулася презентація паломницьких поїздок, запланованих на 2017 рік.

Робота Молодіжного відділу передбачає організацію поїздок для паломників у віці 16-35 років. Особливістю маршрутів Молодіжного відділу є поєднання паломництва та екскурсій із відпочинком. Під час поїздок заплановані бесіди з духовенством, відпочинок у горах і на морі, розвиваючі ігри. Планується, що ці подорожі будуть досить бюджетними.

Пріоритетні напрямки: Ізраїль, Греція, Грузія, Кіпр, Іорданія, Румунія, Болгарія, Сербія, Чорногорія, Україна, Білорусь та ін.

Молодіжний відділ при Паломницькому Центрі УПЦ створений з благословення голови ВЗЦЗ УПЦ митрополита Луганського і Алчевського Митрофана.

Детальніше з інформацією про поїздки можна ознайомитися на сайті Молодіжного відділу Паломницького центру: edemvmeste.com.ua

Просмотров: 426

Залишити відповідь