Новий абсолютний чемпіон з гирьового спорту подякував Предстоятелю УПЦ за благословення і підтримку (відео)

Після перемоги на міжнародному турнірі «Arnold Classic-2017», що проходив 2-5 березня 2017 року в місті Колумбус (Огайо, США), абсолютний чемпіон з гирьового спорту Микола Ткачук висловив вдячність Блаженнішому Митрополиту Онуфрію. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сторінку Миколи Ткачука в Фейсбук.

«Хочу подякувати Предстоятелевi УПЦ Блаженнішому митрополиту Онуфрію за благословення на ці змагання і надання моральної та матеріальної підтримки від фонду Предстоятеля УПЦ», — написав Микола.

Нагадаємо, Блаженніший  владика благословив гирьовика, студента Київських духовних шкіл, на участь у змаганнях, організованих А. Шварценеггером, 21 лютого.

Микола Ткачук – український професійний спортсмен-гирьовик, багаторазовий чемпіон світу та України з гирьового спорту. У його активі велика кількість спортивних досягнень, серед яких встановлення світового рекорду у поштовху гир, а також встановлення кількох рекордів України. Окрім того, Микола – парафіянин столичного храму на честь Всіх святих, вихованець Київської духовної семінарії.

Просмотров: 1088

Залишити відповідь