Предстоятель Української Православної Церкви звершив чинопослідування з Акафістом Божественним Страстям Христовим в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври (аудіо)

12 березня 2017 року, у Неділю другу Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив чинопослідування з Акафістом Божественним Страстям Христовим в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужило духовенство з-поміж братії обителі. На вечірньому богослужінні також молились чисельні парафіяни та паломники Києво-Печерської Лаври.

Після завершення чинопослідування Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді: “Піст – це час, коли людина інтенсивно трудиться над очищенням своєї душі і тіла. Тіло ми очищаєм через утримання від скоромної їжі, а душу – через молитву і покаяння. Піст і молитва не тільки позбавляють людину вічних мук і повертають втрачений рай – вони часто допомагають зберегти й земне наше життя”. Як приклад для своїх слів Блаженніший Владика розповів історію зі Священного Писання про визволення іудеїв від ненависті єгипетського правителя Птолемея Філопатора саме завдяки посиленій молитві й посту. Також Предстоятель наголосив, що справжня покаянна молитва позбавлена самовиправдання. На завершення Архіпастир побажав: “Нехай Господь допомагає нам, браття і сестри, щоб ми проводили своє життя в покаянні, щоб Господь визволив нас від біди й вічної смерті”.

Нагадаємо, сьогодні вранці Предстоятель звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської обителі.

Просмотров: 1383

Залишити відповідь