Клірик Одеської єпархії УПЦ завоював першість з пауерліфтингу на Відкритому чемпіонаті у Києві

Священик завоював три золоті медалі та став абсолютним чемпіоном змагань: здобув перемогу у відкритій першості та своїй віковій категорії

Настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці села Червоноармійське Болградського району Одеської області священик Віктор Кочмарь завоював три золоті медалі на Відкритому чемпіонаті з пауерліфтінгу, що відбувся у столиці України – Києві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт trassae95.com

Чемпіонат тривав усього три дні. Перші місця отець Віктор посів ще у перший день турніру та став абсолютним чемпіоном змагань, перемігши у відкритій першості та у своїй віковій категорії

У цих силових змаганнях брали участь силачі з Молдови, Білорусії, Польші та інших країн Європи.

Нагадаємо, священик Віктор Кочмарь з Одещини є багаторазовим чемпіоном України з цього виду спорту та здобув титул Чемпіона світу з пауерліфтингу за версією WPC у листопаді 2015 року.

На початку березня цього року після перемоги на міжнародному турнірі «Arnold Classic-2017», що проходив  в місті Колумбус (Огайо, США), абсолютний чемпіон з гирьового спорту Микола Ткачук висловив вдячність Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за благословення і підтримку.