Предстоятель Української Православної Церкви зустрівся із Першим заступником Голови Верховної Ради України

28 березня 2017 року Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв у своїй резиденції на території Києво-Печерської Лаври Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірину Геращенко та радника Президента України Юрія Богуцького, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На зустрічі також були присутні Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський та Броварський Антоній та голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ єпископ Ірпінський Климент.

На початку зустрічі Ірина Геращенко передала Його Блаженству особисту подяку Президента України Петра Порошенка за миротворчу місію Української Православної Церкви та її внесок у звільнення з полону українських військовослужбовців.

У свою чергу Митрополит Онуфрій підкреслив, що Українська Православна Церква залишається на позиціях відстоювання мирного врегулювання військового конфлікту на Сході України, закликає до пошуку порозуміння і надалі буде всіляко сприяти звільненню українських воїнів з полону та підтримуватиме мирне цивільне населення, яке постраждало внаслідок бойових дій.

Також учасники зустрічі обговорили питання деструктивної діяльності Міністерства культури України, пов’язаної з блокуванням реєстрації  статутів єпархій та інших структур Української Православної Церкви.

Присутні домовилися про подальші ініціативи щодо співпраці Церкви і держави на благо українського народу.

Цього ж дня Предстоятель прийняв у своїй резиденції в Києво-Печерській Лаврі секретаря Паломницького Відділу Елладської Православної Церкви архімандрита Спиридона (Катрамадоса).

Просмотров: 1956

Залишити відповідь