Представник УПЦ взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при МЗС України

Під час зустрічі обговорювались питання, пов’язані зі звільненням заручників та полонених.

4 квітня 2017 року представник Української Православної Церкви взяв участь в ΙΧ засіданні Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при МЗС України, яке відбулося у приміщенні Міністерства закордонних справ України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу ВЗЦЗ.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в роботі Громадської ради взяв участь заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.

Фото mfa.gov.ua

Головним питанням порядку денного було обговорення стану справ та проблем, пов’язаних зі звільненням заручників та полонених. Дана частина засідання проходила під головуванням заступника Міністра закордонних справ України В. В. Пристайка та за участі уповноваженої Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях пані І. В. Геращенко, радника Президента України Ю. П. Богуцького та радника Голови Служби безпеки України Ю. В. Тандіта.

Пані Ірина Геращенко відмітила позитивний досвід дієвої співпраці держави з Українською Православною Церквою у справі звільнення полонених. Протоієреєм Миколаєм Данилевичем були представлені до обговорення ідеї щодо подальшого співробітництва у цій справі.

Нагадаємо, нещодавно відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія з Першим заступником Голови Верховної Ради України Іриною Геращенко.

Під час засідання також йшлося про узагальнення іноземного досвіду щодо введення капеланства в Україні, про результати міжнародної діяльності релігійних організацій у I кварталі 2017 року та інші питання.

 

Просмотров: 298

Залишити відповідь