У Велику Середу Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври

За Літургією Предстоятель вручив богослужбові нагороди священнослужителям Київської єпархії.

12 квітня 2017 року, у Велику Середу, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Літургію Передосвячених Дарів у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Боярський Феодосій, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Гостомельський Тихон і братія Лаври в священному сані.

Image result for грешница омывает ногиУ Велику Середу згадується грішниця, яка обмила слізьми та помастила дорогоцінним миром ноги Спасителя, коли Він був на вечері у Віфанії, у домі Симона Прокаженого. Цим вона приготовила Христа до поховання. Тут же Іуда показною турботою за вбогих виявив свою любов до грошей, а ввечері наважився продати Христа іудейським старійшинам за 30 срібняків. Сьогодні наприкінці Літургії востаннє читалась молитва прп. Єфрема Сиріна. Земні поклони на богослужінні припиняються (за виключенням поклоніння Плащаниці у Велику П’ятницю) до Трійці. 

Під час Малого входу Предстоятель удостоїв богослужбових нагород кліриків Київської єпархії.

За Літургією була звершена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту Блаженніший Владика привітав паству з Великою Середою та побажав допомоги Божої, щоб досягти й славного Христового Воскресіння.

Нагадаємо, 9 квітня, у Вербну Неділю, Предстоятель звершив Божественну літургію у цьому ж храмі.

 

Просмотров: 2167

Залишити відповідь