У свято Пасхи Христової Блаженніший Митрополит Онуфрій приймав вітання у Києво-Печерській Лаврі

Зі Світлим Христовим Воскресінням Предстоятеля Української Православної Церкви вітали діти, братія та сестри монастирів Києва, столичні хорові колективи, а також викладачі та студенти Київських духовних шкіл

16 квітня 2017 року, у день Світлого Христового Воскресіння, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій на території Києво-Печерської Лаври зустрівся із дітьми з функціональними обмеженнями та їхніми батьками. Зустріч була підготовлена Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при Київській міській державній адміністрації. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженство привітав дітей, їхніх батьків, волонтерів та представників міської влади із світлим днем Христового Воскресіння, побажав міцного здоров’я, Господнього благословення, миру та добра, вручив святкові подарунки та благословив усіх.

Учасники духовного дитячого хору «Радуйся», що діє при столичному храмі святих мучеників Косми та Даміана, виконали для всіх учасників свята духовні піснеспіви та канти.

Предстоятель також прийняв пасхальні вітання від намісника та братії Києво-Печерської Лаври, ректора, студентів та викладачів Київських духовних шкіл, сестер жіночих монастирів столиці, а також представників багатьох київських духовних хорів. У відповідь Блаженніший владика привітав усіх зі святом та благословив святковими подарунками.

Просмотров: 1284

Залишити відповідь