Вітання Предстоятеля УПЦ митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу з 20-річчям архієрейської хіротонії

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,
ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ПАВЛУ,
МИТРОПОЛИТУ ВИШГОРОДСЬКОМУ І ЧОРНОБИЛЬСЬКОМУ,
НАМІСНИКУ СВЯТО-УСПЕНСЬКОЇ КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ

Христос воскрес!
Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

У ці світлі дні, наповнені пасхальною радістю про всесильну перемогу життя над смертю, прийміть сердечні поздоровлення з 20-річчям Вашої особистої П’ятидесятниці та з днем народження.

Два десятиліття тому Свята Печерська Лавра стала для Вас другим Єрусалимом, а Трапезний храм – Сіонською горницею, де Ви народилися дією Святого Духа в єпископському сані. Ставши на високий ступінь Апостольського достоїнства, Ви сприйняли богодарованне право в’язати і рішити гріхи людські та силу предстояти в молитві за віруючий народ. Проявивши ревність до благоліпності дому Божого (див. Пс. 25:8), Ви отримали в уділ київську Гефсиманію, де донині звершуєте послух намісника і вікарія Митрополита Київського і всієї України, докладаючи усіх зусиль, щоби зростити у вертограді Пречистої Діви благоуханні квіти іночеських молитв і рясні плоди чернечих чеснот. Завдяки Вашим самовідданим трудам тисячі прочан, які щодня приходять до Тієї, Котра й в успінні Своєму не залишила цього світу, знаходять в обителі духовну втіху і відраду, молитовне заступництво преподобних чудотворців і мудру пораду тих, хто сьогодні пішов їхніми стопами.

Вітаючи Вашу Святиню з ювілейною датою, молитовно бажаю Вам кріпості душевних і тілесних сил та невичерпної радості у Воскресшому Христі Спасителі. Нехай незаходиме Сонце правди, Яке постає із Живоносного Гробу, завжди освічує та зігріває Своєю благодаттю Вас і боголюбиву братію Святої Лаври.

З любов’ю у Христі Воскресшому

+ ОНУФРІЙ,
МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,
ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

19 квітня 2017 року

Просмотров: 404

Залишити відповідь