Триває Архіпастирський візит Блаженнішого Митрополита Онуфрія в західні єпархії Української Православної Церкви.

22 квітня 2017 року, в суботу Світлої седмиці ввечері, напередодні Антипасхи, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння у Свято-Духівському кафедральному соборі Чернівців, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, єпископ Хотинський Веніамін та духовенство єпархії.

Переконавши апостола Фому у своєму воскресінні, Христос сказав йому: «Ти повірив, тому що побачив Мене; блаженні ті, що не бачили і увірували»

Світла седмиця закінчується Фоминою неділею, що є наче повторенням Пасхального дня, чому остання і має назву Антипасхи (грец. «замість Пасхи»). Вся служба в Неділю Фомину пробуджує віруючих звернутися до Сонця Правди – Христа, укріпити в собі віру і разом зі святим апостолом Фомою радісно промовити воскреслому Спасителю: «Господь мій і Бог мій» (Ін. 20:28).

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика нагородив духовенство Чернівецької єпархії церковними відзнаками, привітав паству зі Святом Світлого Христового Воскресіння і помазав усіх святим єлеєм. Після привітань Предстоятель роздав дітям подарунки.

Завтра Блаженніший Митрополит Онуфрій очолить Божественну літургію у Вознесенському Банченському чоловічому монастирі. Початок богослужіння о 9:00.

Нагадаємо, вчора, 21 квітня, у свято ікони Божої Матері “Живоноснe Джeрeло”, Предстоятель звершив Богослужіння в Успeнському соборі Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Просмотров: 2654

Залишити відповідь