Вже понад 300 тисяч вірян направили свої звернення депутатам Верховної Ради (фото)

Антицерковні ініціативи нардепів обурили православних усієї України.

За декілька днів було зібрано понад 300 тисяч підписів проти прийняття дискримінаційних законопроектів № 4128 та № 4511 Верховною Радою України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Українці закликають припинити законодавче свавілля та зупинити дискримінацію, як Української Православної Церкви, так й інших релігійних організацій в Україні.

Нагадаємо, із закликом до пастви збирати підписи проти прийняття законопроектів та звершити цими днями подвиг посту та молитви звернулися архіпастирі Одеської, Запорізької, Кіровоградської, Вознесенської, Тульчинської та інших єпархій УПЦ.

Прийняття законопроектів №4128 та №4511, які суперечать нормам Конституції та міжнародного права у сфері гарантії свободи віросповідання, планується 18 травня 2017 року.

Напередодні відбудуться молитовні стояння — 17 квітня о 17:00 з благословення митрополита Запорізького і Мелітопольського Луки в Запоріжжі на Фестивальній площі. А в сам день можливого прийняття ганебних проектів закону, 18 травня о 9:00, представники парафій і монастирів з різних єпархій УПЦ мають намір зібратися під стінами українського парламенту, щоб провести молебень про напоумлення народних депутатів.

Просмотров: 1272

Залишити відповідь