Єпископ Боярський Феодосій взяв участь у прийомі з нагоди Дня незалежності США

3 липня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Л. Йованович, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому посольством США в Україні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Київської Митрополії.

День незалежності США (англ. Independence Day) — день підписання Декларації незалежності Північноамериканських Сполучених Штатів в 1776 році, яка проголошує незалежність США від Королівства Великобританії та святкується 4 липня. День незалежності вважається днем народження Сполучених Штатів як вільної і незалежної країни. Більшість американців називають це свято просто за його датою – «Четверте липня». Свято супроводжується феєрверками, парадами, карнавалами, ярмарками, пікніками, концертами, бейсбольними матчами, сімейними зустрічами, зверненнями політиків до народу і церемоніями, а також іншими громадськими структурами і приватними заходами, традиційними для Сполучених Штатів.

Святковий прийом посольства США в Києві відвідали державні службовці, дипломати, діячі релігії, науки і культури. Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви єпископ Феодосій передав пані Послу та членам дипломатичного корпусу вітання, поздоровлення зі святом і добрі побажання.

Просмотров: 371

Залишити відповідь