У роковини смерті Блаженнішого Митрополита Володимира Предстоятель Української Православної Церкви звершив заупокійне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі (відео)

5 липня 2017 року, у треті роковини з дня кончини Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана, +2014), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври та панахиду на могилі спочилого Предстоятеля УПЦ. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Баришівський Віктор та духовенство обителі.

5 липня 2014 року на 79-му році життя відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (Сабодан) після тривалої і виснажливої хвороби. Його Блаженство очолював Українську Православну Церкву протягом більш ніж 20 років (з 27.05.1992 по 05.07.2014). Первосвятительське служіння Блаженнішого владики Володимира відзначилось плідністю і значним розквітом церковного життя в Україні.

За Літургією були піднесені сугубі молитви про мир в Україні та за упокій душі спочилого Предстоятеля Української  Православної Церкви.

Після одпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій звернувся до пастви зі словом, в якому згадав життєвий подвиг Митрополита Володимира. «Ми сьогодні згадуємо свого наставника і вчителя, який вчив нас не тільки словом, а й власним ділом і прикладом. Нехай Господь упокоїть його душу, а нас спасе і помилує», – сказав на завершення Архіпастир.

Після закінчення Божественної літургії на могилі Блаженнішого Митрополита Володимира відбулася панахида за спочилим Предстоятелем Української Православної Церкви.

Після заупокійної відправи для відвідувачів Лаври була влаштована поминальна трапеза.

Просмотров: 2459

Залишити відповідь