Напередодні свята Різдва Іоанна Хрестителя Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

6 липня 2017 року, напередодні свята Різдва чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Баришівський Віктор, а також братія обителі у священному сані.

7 липня Православна Церква згадує народження великого святого, про якого Сам Господь сказав: “Між народженими від жінок не було більшого над Іоанна Хрестителя”(Мф.11:11). Євангеліст Лука розповідає, що народження Іоанна Предтечі супроводжувалось дивовижними подіями: явленням архангела батькові Пророка, Захарії, радість ще ненародженого Іоанна при зустрічі його матері з Пресвятою Дівою, Яка вже зачала Господа Іісуса Христа від Духа Святого, пророцтво Захарії про служіння Предтечі – всі ці чудеса згадувались сьогодні у богослужбових текстах.

За богослужінням молились студенти Київських духовних шкіл, чисельні паломники та парафіяни Києво-Печерської обителі.

Нагадаємо, вчора Предстоятель звершив Божественну літургію в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври та панахиду на могилі спочилого Блаженнішого Митрополита Володимира.

Просмотров: 936

Залишити відповідь