Священний Синод доручив Соціально-гуманітарному відділу УПЦ реалізувати благодійну програму допомоги громадам захоплених храмів

26 липня 2017 року під час засідання Священний Синод УПЦ, зважаючи на напружену ситуацію довкола захоплених у період з 2014 по 2016 рік храмів релігійних громад Української Православної Церкви, висловив стурбованість з приводу захоплення храмів (Журнал №19). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Члени Синоду ухвалили доручити Синодальному відділу із соціально-гуманітарних питань сприяти реалізації благодійної програми збору пожертв для будівництва храмів у населених пунктах, де храми були захоплені. Благодійна програма місії «Крапля миру» буде здійснена у взаємодії з благодійним фондом «Фавор».

Також Священний Синод закликає усіх вірних Української Православної Церкви долучитися до благодійної програми місії та висловлює вдячність духовенству та вірянам захоплених храмів за вірність, сповідництво та непохитність у збереженні канонічного Православ’я.

На фото – події захоплення храму на честь Іоанна Богослова у с. Колосова на Тернопільщині

Просмотров: 548

Залишити відповідь