В Олександрійській і Мукачівській єпархіях відбулися щорічні велелюдні хресні ходи

2 жовтня 2017 року, у день пам’яті сщмч. Миколая Іскрівського, у Кіровоградській області відбувся щорічний хресний хід віруючих Олександрійської та сусідніх єпархій УПЦ.

Вже традиційно 5 рік поспіль цього дня з різних куточків Кіровоградщини збираються православні віруючі для спільної молитовної ходи з с. Ганнівка до Хрестовоздвиженського храму Іскрівки, де покояться мощі святого. Протяжність ходи складає майже 8 км.

Перед початком хресного ходу єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звернувся до духовенства та паломників із словами про важливість духовного та фізичного подвигу.

Після завершення ходи відбулася Божественна літургія, яку очолив архієрей.

Насамкінець спільної молитви перед мощами сщмч. Миколая Преосвященний владика привітав усіх із святом та подякував за спільний молитовний подвиг.

У ніч з 28 на 29 вересня 2017 року, з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора, православні мешканці Ужгорода звершили Хресний хід навколо міста.

Молитовна хода навколо Ужгорода відбувається щорічно з 2014 року, напередодні вшанування ікони Божої Матері «Призри на смирення».

Цьогоріч у хресному ході взяли участь понад 400 священнослужителів і мирян, які подолали близько 31 км за майже 10 годин.

Шлях Хресного Ходу проліг від Боздошського парку у сторону Нового району, вул. Легоцького, відтак на Минай-Розівку-Кінчеш-Баранинці-об’їзною дорогою – до словацького кордону – вул. Собранецьку-Закарпатську-Загорську, Баб’яка і знов до храму у Боздоші, де було відслужено ранкове богослужіння.

Просмотров: 559

Залишити відповідь