Грецький Митрополит подарував ікону вмч. Димитрія Солунського храму на Чернігівщині (+фото, відео)

До 5 листопада  святий образ буде доступний для поклоніння у столичному храмі Святого Пророка Божого Іллі на Подолі.

Митрополит Анфім Солунський (Елладська Православна Церква) подарував українській православній громаді в селі Кіпті Козелецького району на Чернігівщині ікону святого великомученика Димитрія Солунського. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Образ святого з благословення Митрополита Анфіма був спеціально написаний грецьким іконописцем для храму, який будується на місці зруйнованої у повоєнні роки дерев’яної  церкви в ім’я великомученика Димитрія.

22 жовтня 2017 року в грецькому місті Салоніки, у рамках святкувань дня пам’яті  св. вмч. Димитрія, відбулася Божественна Літургія, хресний хід і урочиста церемонія передачі грецьким Митрополитом представникам Української Православної Церкви ікони святого.

З благословення митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія участь у торжествах взяли настоятель храму протоієрей Владислав Добридень, а також колишній Посол України в Греції ‎(2010-2017рр) В.А. Шкуров.

Ікона вже доставлена в Україну, до 5 листопада 2017 року святий образ буде доступний для поклоніння у столичному храмі Святого Пророка Божого Іллі на Подолі.

Використано фото romfea.gr

Просмотров: 792

Залишити відповідь