Представники УПЦ взяли участь у святкуванні Грецького національного свята «Дні Охі!» (+відео)

30 жовтня 2017 року на запрошення ГС «Київського міського товариства греків імені Костянтина Іпсіланті» голова Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ архієпископ Ірпінський Климент взяв участь у святкуванні Грецького національного свята «Дні Охі!», який проходив у приміщенні Київської міської ради. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

На заході від Української Православної Церкви були присутні настоятель Свято-Ольгінського Собору, духовний наставник Київської грецької громади протоієрей Всеволод Рибчинський, а також духовенство Київської єпархії та гості з Греції. Окрім того у святкуваннях взяли участь представники Міністерства культури, Міської адміністрації, керівники грецьких громадських організацій, що покликані підтримувати національні меншини в Україні.

Архієпископ Климент передав вітання від Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія та подякував  Посольству  Греції за допомогу  в організації плідних і тісних взаємовідносин між Українською і Грецькою Православними Церквами.

Зокрема він зазначив, що Україну і Грецію поєднує тисячолітній духовний зв’язок, що ґрунтується на Святому Православ’ї.

«Нас зближує любов до наших святих: українці надзвичайно шанують і люблять багатьох грецьких праведників. Так само, як в Греції шанують українських святих, таких, як святителя Луку Кримського. Окрім того, тисячі паломників з України щороку відвідують Святу Гору Афон, де знаходять духовну підтримку», — сказав владика.

Після завершення урочистої частини, на якій виступили представники Грецького Посольства, голова Федерації греків України, представники державних органів влади, Народні депутати України, відбувся концерт за участю Дитячої хорової школи Києво-Печерської Лаври, хору Київської духовної академії та семінарії під керівництвом архімандрита Романа (Підлубняка).

Грецьке національне свято «День «Охі!» — це свято миру, демократії, свободи, данина пам’яті героїзму та незламності грецького народу в боротьбі з фашизмом під час Другої Світової війни.

Просмотров: 682

Залишити відповідь