Архієпископ Філарет взяв участь у науковому конгресі з питань акушерської та неонатальної анестезіології

2 листопада 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь ІІІ міждисциплінарному науковому конгресі з міжнародною участю «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та неонатології», який проходить з 2 по 3 листопада в м. Києві. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Львівської єпархії.

Голова Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів архієпископ Львівський і Галицький Філарет звернувся до всіх присутніх з привітанням від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія та нагородив академіка Венцківського Б.М. орденом УПЦ свт. Луки Кримського.

У своєму слові владика зазначив про важливість ролі акушерки й анестезіолога в ролі спасіння матері та дитини при ускладненні серцевої діяльності під час вагітності або пологів.

Також у ці дні, у роботі конгресу будуть проведені наступні пленарні засідання та сесії: “Критичні стани в акушерстві”; “Корекція гемостазу та лікування кровотеч в акушерстві та гінекології”; “Тромбози та тромбофілії”; “Проблемні питання інфузійної терапії та прееклампсії”; “Екстрагенітальна патологія”.

Просмотров: 278

Залишити відповідь