Голова Представництва УПЦ при міжнародних організаціях взяв участь у роботі щорічного форуму в Раді Європи

6-7 листопада 2017 року Голова Представництва УПЦ при міжнародних організаціях єпископ Баришівський Віктор взяв участь у роботі щорічного форуму «Обмін думками про релігійний вимір міжкультурного діалогу» (Exchange on the religious dimension of intercultural dialogue), який щороку відбувається у Страсбурзі в Раді Європи. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Цьогорічна зустріч була присвячена проблемам міграції та біженців, ролі релігійних та нерелігійних груп в інтеграції мігрантів і біженців, а також участі релігійних організацій у розробці державної програми в сфері міграції.

У заході приймали участь члени Комітету Міністрів Ради Європи, Спеціальний доповідач Генерального секретаря з питань міграції та біженців, представники релігійних та неурядових організацій. Перед початком дискусій до учасників заходу з вітальними словами звернулися Державний секретар іноземних справ Сан-Маріно Нікола Ренці, Голова Комітету міністрів Ради Європи посол Еміль Рефері, заступник Генерального секретаря Ради Європи Габріелла Баттаіні-Драгоні. Також в консультаціях прийняли участь митрополит Гальський Емануїл (Константинопольський Патріархат), Представник РПЦ при Раді Європи ігумен Филип (Рябих), Директор програми з питань біженців Еладської Православної Церкви архімандрит Пантелеімон (Папасинефакіс).

Єпископ Віктор виступив із двома промовами, в першій з яких висвітлив основні гуманітарні ініціативи та проекти Української Православної Церкви, направлені на надання допомоги біженцям та внутрішнім переселенцям зі Сходу України. Владика особливо підкреслив, що Українська Православна Церква, не розділяючи українців на “своїх” і “чужих”, використовує всі доступні можливості для надання допомоги всім без виключення переселенцям.

У другому виступі єпископ Віктор зупинився на тих труднощах, з якими зустрілася Українська Православна Церква в наш час. Незважаючи на намагання приймати і підтримувати нужденних осіб з усіх куточків країни, саме за таку діяльність УПЦ сьогодні часто переслідується та дискримінується. Насамкінець, владика зазначив, що Українська Православна Церква надавала та продовжуватиме надавати духовну та матеріальну підтримку вимушеним внутрішнім переселенцями та всім нужденним особам в різних частинах України.

Просмотров: 286

Залишити відповідь