У Хустській єпархії відбувся семінар Місії відділу УПЦ у справах сім’ї

6 жовтня 2017 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та митрополита Хустського та Виноградівського Марка в єпархії пройшов виїзний семінар Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї на тему “Методологія роботи з сім’ями на парафіях”. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Хустської єпархії.

Захід відбувся у храмовому комплексі на території Свято-Димитрівського храму с.Мала Уголька.

Робота почалася з молебну біля мощей прп. Іова Угольського, який очолив Голова Місії архіепископ Ровеньківський та Свердловський Пантелеімон.

Після молитви “Царю Небесний” розпочалася робота семінару.

У ході семінару до присутніх з вітальним словом звернувся керуючий Хустською єпархією Його Високопреосвященство митрополит Марк, який сказав, що даний захід відбуваеться в єпархії вперше, а також звернув особливу увагу на проблеми сім`ї які турбують край, та вважає, що даний семінар принесе багато користі для священства та їх парафій в роботі з сім`ями.

Також з словами привітання звернувся голова Місії Синодального відділу в справах сімї Високопреосвященнійший Пантелеімон, архієпископ Ровеньківський та Свердловський, який побажав плідної праці в роботі семінару та єфективну і взаємну домомогу сім`ям на парафіях.

Також мав слово керівник відділу в справах сім`ії Хустської єпархії протоієрей Сергій Алексій, який наголосив на особливих проблемах, що турбують сім`ї нашого краю.

У роботі семінару мали виступ лектори: заступник Голови Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім`ї священик Іоанн Ружицький, керівник відділу у справах сім`ї Львівської єпархії, провідний спеціаліст служби у справах дітей Дрогобицької РДА протоієрей Михаїл Коник, співробітник Місіїї СВ УПЦ у справах сім`ї, аспірант інституту педагогіки, НАПН України Анна Ружицька. Вони презентували проекти та доповіді на теми: Запровадження курсів підготовки до шлюбу на парафіях УПЦ. Презентація методичних матеріалів, Презентація проекту “Наставництво для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Соціальна і просвітницька робота з сім`ями на парафіях.

Також мало місце живе спілкування з аудиторією, під час якого звучали питання та вичерпні відповіді.

Високопреосвященніший Марк, керуючий Хустською єпархією, виразив щиру подяку Високопреосвященнішому Пантелеімону, архієпископу Ровеньківському та Свердловському, Голові Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї та його команді за проведений семінар та виразив сподівання, що запровадження даних навиків будуть позитивно впливати на розвиток сімёї та піклування про дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в Хустській єпархії.

Просмотров: 462

Залишити відповідь