Триває прийом робіт на Міжнародний фестиваль мистецтв “Зірка Різдва”

 

Прийом робіт триває до 30 листопада.

Прийом конкурсних робіт на VI Міжнародний фестиваль мистецтв «Зірка Різдва», який пройде з 12 по 14 січня 2018 року, оголосили в Запорізькій єпархії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на sinod-molodost.in.ua

У фестивалі можуть взяти участь автори віршів і прози, пісень, музичних композицiй, художніх фотографій та картин.

За словами організаторів, “Фестиваль має на меті привернути увагу до найважливішої події людської історії – Різдва Христа, прославлення його талантами, які дані людині від Бога з завданням їхнього збільшення”.

Мета Фестивалю: прославлення християнських цінностей засобами мистецтва; популяризація української культури; виявлення та підтримка талантливих авторів та творчих колективів; створення умов для творчого розвитку особистості, творчого спілкування та професійного росту; зміцнення дружби та взаєморозуміння між творчими людьми.

Детальніше ознайомитись з умовами участі у фестивалі, а також подати на конкурс літературні твори та пісні можна на сайті фестивалю.

Нагадаємо, фестиваль «Зірка Різдва» проходить в Запоріжжі вже не вперше. За результатами фестивалю видається збірник літературних творів учасників конкурсу.

Просмотров: 201

Залишити відповідь