УПЦ направила чергову партію гуманітарної допомоги мирним жителям Донбасу (оновлено, реквізити)

До зони АТО було доставлено 2910 гігієнічних і продуктових наборів.

1 грудня 2017 року Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань було доставлено чергову партію гуманітарної допомоги нужденним людям, якими опікуються парафії Української Православної Церкви Донецької та Горлівської єпархій. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на pravoslavie.ua.

За інформацією Держприкордонслужби, «через контрольний пункт в’їзду-виїзду “Новотроїцьке” на непідконтрольну територію проїхали 2 автомобілі з гуманітарним вантажем (продуктові та гігієнічні набори) загальною вагою понад 93 тонн від релігійної організації “Місія Синодальний відділ Української Православної Церкви у справах сім’ї”».

Автомобілі з гуманітарною допомогою було розвантажено в храмах Української Православної Церкви м. Горлівка та м. Донецьк.

У рамках місії «Милосердя та Примирення», що реалізується Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань у співпраці з міжнародною благодійною організацією «Diakonie Katastrophenhilfe», до Горлівки та Донецька було доставлено продуктову та гуманітарну допомогу у розмірі 2910 наборів.

Попри те, що конфлікт у зоні АТО минув стадію загострення, потреби мирного населення не зникли, вони перейшли зі стану загострення у хронічний. Атмосфера “тривожної тиші”, як висловлюються жителі зони АТО, підтверджує себе у фактах: занедбані не тільки міста, села, будинки, а й люди… Багатодітні сім’ї, батьки-одинаки, інваліди, сироти, самотні люди похилого віку, поранені й велика кількість інших жителів потребують допомоги. Українська Православна Церква у силу своїх можливостей намагається допомогти та підтримати мирних жителів зони АТО не тільки наявними на парафіях ресурсами, а і зовнішніми, що милістю Божою надходять із території України завдяки праці наших братів та сестер у Христі, повідомляють у Місії.

Цього разу нужденні Донецької та Горлівської єпархії прийняли набори, що були розраховані на отримувачів за трьома віковими категоріями. До складу одного набору входило:

1) Набір для малят віком до 1 р.: дитяча молочна суміш, 0,35 кг/3шт.; дитяча безмолочна каша, 0,25 кг/2шт.; фруктове пюре, 200 г/3шт.; м’ясне пюре, 100 г/9шт.

2) Набір для дітей від 1 до 3 р.: каша мультизлакова безмолочна, 0,25 кг/1шт.; молочна суміш, 0,35 кг/1шт.; м’ясне пюре, 100 г/16шт.; фруктове пюре, 200 г/7шт.; затяжне печиво, 170 г/3шт.

3) Набір для дітей віком від 3 р. та дорослих: рис 1 кг; крупа гречана 1 кг; макарони любительські 1 кг; цукор 1 кг; борошно пшеничне 1 кг; сіль кам’яна, 1,5 кг; соняшникова олія, 0,5 л; яловичина тушкована, 525 г/3шт.; сардини, 230 г/3шт.; згущене молоко незбиране, 8,5%; чай чорний байховий, 200 г; печиво 190 г/5шт.; родзинки, 80 г/4шт.; шоколад молочний.

Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань продовжує здійснювати проект допомоги мирним громадянам, що постраждали від воєнних дій на сході України “Місія «Милосердя та Примирення»” та просить молитовної підтримки.

До гуманітарних проектів Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань та спільних справ Милосердя можна долучитися перерахувавши свою пожертву на розрахунковий рахунок або на банківську картку Відділу, з відміткою «Місія МП».

РЕКВІЗИТИ:

Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ

Рахунок: ‎26000052664282

МФО: 320649

ОКПО: ‎40721804

Банк: ПАТ КБ ПриватБанк Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528 із зазначенням платежу “Місія МП“.

Просмотров: 301

Залишити відповідь