Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі у посольстві Кувейту

22 лютого 2018 року, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла держави Кувейт в Україні пана Рашіда Хаммада Аль-Адвані, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому кувейтським посольством в Україні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Захід проходив з нагоди двох офіційних свят Кувейту – 57 річниці створення незалежної держави Кувейт і коронації еміра Кувейту Абдалли ас-Салема ас-Сабаха 25 лютого 1961 року і Дня визволення Кувейту під час військової операції, що відбулася 24-28 лютого 1991 роки.

З історії Кувейту відомо, що в 1897 році шейх країни попросив захисту у Британії, і в 1899 році Кувейт і Британія уклали договір, згідно з яким Британія брала зобов’язання контролювати зовнішню політику і безпеку Кувейту. Крім того, королівська сім’я також переходила на утримання Британії. Протекторат Британії тривав до 1961 року, коли Британія прийняла рішення дати Кувейту повну свободу. Кувейт остаточно проголосив незалежність 25 лютого 1961 року, і з того дня Національний день Кувейту став однією з головних святкових дат в країні.

Надалі, в 1991 році, в Кувейті пройшла операція по звільненню країни, яка була частиною війни в Персидській затоці, що тривала майже 7 місяців (в 1990-1991 р.р.). Кувейт підтримували країни Коаліції – США, Великобританія, Саудівська Аравія, Єгипет та інші. Війна проходила на територіях Кувейту, Іраку та Саудівської Аравії. Операція «Буря в пустелі» офіційно закінчився 30 листопада 1995 року.

Святковий прийом посольства Кувейту відвідали державні службовці, діячі релігії, науки, культури. Від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія архієпископ Феодосій привітав пана Посла та членів дипломатичного корпусу з Національними святами та побажав миру і благополуччя народові Кувейту.

Просмотров: 154

Залишити відповідь