Школярка з Рівненщини отримала спеціальну нагороду на Всеукраїнському конкурсі «Я – журналіст!» за статтю про священика УПЦ

Наталя Доронін, одинадцятикласниця з Рівненщини, отримала на Всеукраїнському конкурсі “Я – журналіст!” спеціальну відзнаку Національна спілка журналістів України (НСЖУ) за статтю про клірика Сарненської єпархії Української Православної Церкви. Про це написав на своїй сторінці у фейсбук керівник Школи універсального журналіста, головний редактор Видавничого дому “ОГО” у Рівному Віталій Голубєв, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Герой статті, о. Павло Дубінець (настоятель Свято-Параскевського Храму села Морочне, Зарічненського району Полісся), на додачу до всього написаного, — ще й член НСЖУ, а також — випускник Національний університет «Острозька академія», розповів Віталій Голубєв.

Наталя Доронін/ фото фейсбук

«Саме на Школі універсального журналіста в Острозькій академії ми познайомились із обдарованою школяркою з віддаленого поліського села Мутвиця Наталею Доронін.

Порадили їй узяти участь у конкурсі “Я – журналіст!” – і дівчина написала чудовий твір про непересічного земляка-священослужителя», — зазначив керівник Школи.

“…Його можна побачити не тільки у церкві, а й на сінокосі, на футбольному полі, у музеї чи архіві. Неспокій – кредо його життя. Байдужість не властива його характеру. Він – священик, отець Павло Дубінець, настоятель церкви Святої Мучениці Параскеви с.Морочне на Рівненщині”…

З повним текстом статті «Отець Павло Дубінець – унікальний священик з рівненського Полісся» можна ознайомитися за посиланням.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1409

Залишити відповідь