Черговий «перфоманс» біля Десятинного монастиря: С14 влаштували прямий ефір з декількома факелами і плакатом

18 березня 2018 року радикали з терористичної організації з С14 «Січ» і партії «Традиції і порядок» прийшли до Десятинного Різдва Пресвятої Богородиці храму і влаштували чергову провокацію. «Перфоманс», як вони назвали це хуліганство, праворадикали знімали на відео у прямому ефірі на своїй сторінці у фейсбук. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Очевидно, що молодики вибрали післяобідній час для своєї провокації не випадково — вже завершилася Божественна літургія, у храмі, окрім одного священика, не було прочан, які могли б виступити на захист святині. Праворадикали прийшли на територію монастиря з провокаційним плакатом та декількома факелами. Вони почали викрикувати свої гасла, які перемежовувалися зі звичайною нецензурною лайкою.

Хвилин через 10-ть, вочевидь, вичерпавши усі свої «мистецькі ресурси» та побачивши, що біля монастиря починають збиратися парафіяни, радикали, поскаржилися на мороз і пішли геть.

Нагадаємо, 25 січня представники С14 вчинили напад на Десятинний храм, а вночі перед цим двоє п’яних чоловік намагалися скоїти підпал, пізніше також називаючи свої злочинні дії «мистецьким перфомансом». Невдовзі, 3 лютого, близько 200 радикалів влаштували акцію протесту біля стін обителі, заявляючи про незаконність побудови Десятинної церкви, яку вони погрожували демонтувати. Підтримати братію монастиря в цей день прийшло більше трьох тисяч православних киян.

Раніше ми публікували коментар глави Юридичного відділу УПЦ протоієрея Олександра Бахова з цього приводу, у якому він відкинув усі звинувачення щодо незаконності будівлі й показав необхідні документи.

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1402

Залишити відповідь