Посол Греції в Україні відвідав з паломницьким візитом Святогірську Лавру

16 березня 2018 року в ході паломницької поїздки Свято-Успенську Святогірську Лавру відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні Георгіос Пукаміссас. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Святогірської Лаври.

Почесного гостя зустрів намісник обителі митрополит Святогірський Арсеній. Почесний Посол прибув у супроводі військового аташе Греції в Україні Анастасіоса Голнаса.

Разом з владикою-намісником члени делегації відвідали Лаврський музей, з якого піднялися в музей ікон, пройшли до храму Преподобних отців, котрі у подвигу просіяли, де влонилися лаврським святиням.

Потім гості пройшли в храм Різдва Пресвятої Богородиці і царя Давида, відвідали навчальний клас і співочу кімнату, далі через святі врата пройшли до Свято-Успенського собору. У головному храмі обителі гості помолилися перед чудотворною Святогірською іконою Пресвятої Богородиці, а митрополит Святогірський розповів коротко історію головної святині Святогір’я.

Пан Пукаміссас жваво цікавився розписом Успенського собору, його іконостасом, а також історією обителі.

Після екскурсії та трапези Преосвященний владика вручив поважним гостям подарунки. В свою чергу грецький дипломат висловив вдячність за можливість відвідати святині Святогірської Лаври. “Я бажаю, щоб обитель залишалася міцним і непохитним оплотом Православ’я і маяком, що випромінює світло братства та миру на цій багатостраждальній землі України”, – зазначив пан Посол.

Просмотров: 607

Залишити відповідь