Блаженніший Митрополит Онуфрій: Кожна з ікон Богородиці свідчить про милість Божої Матері до нас

Вівторок, 20.03.2018 19:33

Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй проповіді в день вшанування ікони Богородиці «Споручниця грішних» у Корецькому Свято-Троїцькому ставропігійному жіночому монастирі розповів про значення цього чудотворного образу, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Кожна ікона свідчить про милість Божої Матері, милість, яку Вона являє до нас у тому чи іншому випадку життя, — сказав Предстоятель. — Сьогодні ми прославляємо чудотворну ікону «Споручниця грішних». Богородиця поручається за нас грішних перед Богом. Якщо ми до Неї звертаємось, то Вона молить Бога, щоб Він простив наші гріхи і подарував нам вічне спасіння. І кожна людина, яка хоче мати своєю Споручницею Матір Божу, повинна звертатися до Пресвятої Діви Марії з молитвою».

Архіпастир також підкреслив, що важливо просити заступництва Пресвятої Богородиці перед Богом і в час переходу від земного життя до небесного.

«Ми молимось сьогодні Матері Божій, щоб Вона була Споручницею за нас перед Богом і в той час, коли кожному з нас доведеться залишити цю землю і перейти у вічність — щоб Вона і тоді була Споручницею нашою. Щоб Вона Своїми молитвами випросила у Бога милість для нас, щоб ми перейшли у те життя, для якого людина створена, яке називається Царством Небесним, у якому прославляється пресвяте Ім’я Отця і Сина, і Святого Духа».

 Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1182

Залишити відповідь