Напередодні 5-ї Неділі Великого посту Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив всенічне бдіння у Києво-Печерській Лаврі

24 березня 2018 року, напередодні Неділі п’ятої Великого посту, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив всенічне бдіння в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Його Блаженству співслужили намісник монастиря митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Сєверодонецький і Старобільський Никодим, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Баришевський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ладижинський Сергій та духовенство Києво-Печерської обителі.

Завтра остання неділя Великого посту напередодні седмиці, що передує Страсній — седмиці Страждань Христових. У цю неділю звершується пам’ять преподобної Марії Єгипетської – дивовижної святої, яка піднялась до Бога з глибокого падіння і, покаявшись, зі стану блудниці доросла до великих духовних висот. Церква дає вірним цей приклад, щоб навіть ті, хто є великими грішниками, не впадали у відчай, а звертались з покаянням до Бога, благодаттю Якого може оновитись кожен. 

Завтра у Трапезному храмі Предстоятель очолить Божественну літургію та звершить архієрейську хіротонію. Початок богослужіння о 7:30.

Сьогодні вранці Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Літургію свт. Іоанна Златоуста та єпископську хіротонію у цьому ж храмі. 


Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1422

Залишити відповідь