На Одещині черговий раз вчинено наругу над храмом

Середа, 28.03.2018 07:41

В останні три роки тенденція безкарного вандалізму над храмами УПЦ набула систематичного характеру

У ніч на 27 березня 2018 року в с. Роксолани Овідіопольського району Одеської області було вчинено наругу над храмом преподобного Серафима Саровського. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Одеської єпархії.

Зловмисники проникли в церкву через вікно, попередньо вирвавши ґрати і розбивши скло. Внаслідок вандалізму були зламані всі замки, розсипані по храму приношення, розлита олія, принесені парафіянами на панахиду. Церковне начиння і облачення були розкидані на підлозі та сплюндровані. Вчинивши наругу над святинею, злочинці безкарно втекли.

Одразу після виявлення злочину, настоятелем була викликана слідчо-оперативна група Овідіопольського відділу Національної поліції. Правоохоронці зафіксували факти злочину і внесли дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

У прес-службі Одеської єпархії черговий раз звертають увагу громадськості на тенденцію наруги над храмами Української Православної Церкви. В останні три роки вона набула систематичного характеру. Попри це за весь цей час жоден зловмисник не був покараний за скоєні наруги над православними святинями.

Просмотров: 952

Залишити відповідь