У Сумах зібрали більше 800 тисяч гривен для онкохворих дітей

Благодійна акції “До Світлого Дня – світлі вчинки”проводиться восьмий рік поспіль.

11 квітня 2018 року в актовій залі Сумського єпархіального управління відбулася прес-конференція для ЗМІ з приводу підведення підсумків збору коштів в рамках Восьмої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини “До Світлого Дня – світлі вчинки”. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Прес-секретар єпархії протоієрей Георгій Тарабан привітав присутніх від імені архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія та подякував усім, хто долучився до акції. Співорганізатори розповіли про особливості перебігу акції 2018 року та відповіли на запитання журналістів.

Загальна сума коштів, зібраних у рамках акції у 2018 році становить 867 211 гривень — це майже на сто тисяч гривень більше ніж торік. Минулого року було зібрано 784 892 гривень.

Оргкомітет формує список медичних препаратів, які буде придбано за зібрані кошти та передано до відділення онкогематології СОДКЛ для лікування маленьких пацієнтів.

Наймасштабніша благодійна акція в Сумській області організовується і проводиться Сумською єпархією Української Православної Церкви та філією ПАТ НСТУ «Сумська регіональна дирекція» до Світлого Свята Воскресіння Христового з 2011 року.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 127

Залишити відповідь