У Херсоні та Сєверодонецьку відбулися зустрічі духовенства з очільниками областей

27 квітня 2018 року відбулася зустріч голови Херсонської ОДА А. Гордєєва з представниками регіональної Ради церков і релігійних організацій. У заході єпархії Української Православної Церкви представляли архієпископ Новокаховський і Генічеський Філарет, а також, з благословення митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, голова єпархіального відділу духовної освіти, катехізації і місіонерства протоієрей Костянтин Ланцев.

Під час спілкування з релігійними діячами області губернатор запевнив, що в регіоні створюватимуться умови, щоб кожен був почутий, а влада разом з доховними лідерами вела Херсонщину до стабільного розвитку. “Ми з вами тут не для політичного загравання, – зазначив А.Гордєєв, – ми з вами тут для того, щоб наше покоління, майбутнє покоління українців жили в духовному спокої …”

Зустріч з керівництвом Луганського регіону також відбулася в Сєверодонецьку. З благословення архієпископа Сєверодонецького і Старобільського Никодима у заході взяв участь архімандрит Іринарх (Тимчук).

Просмотров: 544

Залишити відповідь