ФОТО. До столиці прибули 8 чудотворних святинь для участі у святкуваннях Дня Хрещення Русі

Ввечері, 26 липня 2018 року, в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Києво-Печерської Лаври відбувся  брифінг для центральних ЗМІ з нагоди прибуття до столиці восьми святинь для участі у святкуванні Дня Хрещення Русі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній розповів про святині та особливості святкування ювілею 1030-річчя Хрещення Русі.

Вісім святинь

Ікона та рака з мощами святого рівноапостольного князя Володимира — Хрестителя Русі

Мироточива глава священномученика Климента, єпископа Римського

Стопа апостола Андрія Первозваного

Ікона святого апостола Андрія Первозваного з часткою мощей і хреста

Ікона Божої Матері «Зимненська»

Ікона з часткою мощей священномученика Володимира (Богоявленського)

Мощі великомученика Георгія Побідоносця

Ікона з часткою мощей святого преподобного Серафима Саровського

Детально про історію знайдення і прославлення чудотворних мощей та ікон читайте за посиланням.

Керуючий справами УПЦ зауважив, що ці святині очолять Хресний хід та будуть доступні для поклоніння у Києво-Печерській лаврі.
«Ці святині будуть йти першими на нашому Хресному ході, вони очолять його. Коли ми прийдемо до Києво-Печерської лаври, почнеться всенічне бдіння, а ікони й святині будуть принесені в Трапезний храм, де знаходитимуться цілодобово. Для віруючих буде можливість і вночі, і вдень прийти й помолитися. Будуть звершуватися постійно богослужіння – акафісти й молебні», – підсумував керуючий справами УПЦ.

Хресний хід із чудотворними святинями та святими мощами відбудеться 27 липня від Володимирської гірки вулицями столиці до Києво-Печерської лаври. Тут у Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія святині будуть доступні для поклоніння під час всенічного бдіння і всю ніч та наступного дня, 28 липня, під час Божественної літургії.

Просмотров: 2405

Залишити відповідь