У Житомирській єпархії відбувся табір для сиріт та дітей військових

Житомирська єпархія організувала оздоровчий табір для сиріт та дітей учасників бойових дій на Сході України, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.  

Табір працював з 16 по 29 липня на базі оздоровчого санаторію в селищі Дениші. За цей час 22 дитини мали змогу весело провести час, духовно вдосконалитися, спілкуючись зі священиками та відвідуючи богослужіння.

Табір організовано з ініціативи і благословення митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, за кошти зібранні у часі проведення різдвяних благодійних вечорів колядок в Житомирській єпархії.

У таборі кожен день розпочинався із молитви, читання і тлумачення Євангелія. Важливим було і те, що цілодобово у таборі знаходився священик, три вихователі та лікар.

За час перебування на оздоровленні діти відвідали святі місця Житомирщини: Спасо-Преображенський Тригірський чоловічий монастир, де посповідалися і причастилися, Спасо-Преображенський кафедральний собор Житомира, Свято-Анастасіївський жіночий монастир та ін.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 178

Залишити відповідь