Представник УПЦ взяв участь у церемонії нагородження лікарів Орденом святого Пантелеймона

П’ятниця, 10.08.2018 10:27

9 серпня 2018 року, в день пам’яті великомученика і цілителя Пантелеймона, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай взяв участь у заходах з відзначення номінантів та нагородження переможців Орденом Святого Пантелеймона кращих лікарів України. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт mitropolia.kiev.ua.

Урочистості відбулися в Будинку митрополита Національного історико-культурного заповідника “Софія Київська” та Національному театрі імені Івана Франка.

У 2007 році Міністерством охорони здоров’я України з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) було запроваджено відзнаку за професіоналізм та милосердя у п’яти номінаціях — Орден святого Пантелеймона.

Відтоді щороку 9 серпня у Києво-Печерській Лаврі звершують подячний молебень за лікарів та вручення їм нагород. Цього року з благословення Предстоятеля УПЦ подячні молебні особливим чином були звершені по всіх храмах єпархій Української Православної Церкви.

Від імені Його Блаженства єпископ Миколай привітав переможців, передав первосвятительське благословення та побажав успіхів і плідної праці на ниві служіння людям та Україні.

Пам’ять 106 загиблих під час бойових дій на Сході України медичних працівників вшанували хвилиною мовчання.

Нагадуємо, архімандрит Феодосій (Марченко), священнослужитель і медик за фахом розповів про духовний сенс хвороб.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 514

Залишити відповідь