Капелани УПЦ беруть участь у міжнародному військовому паломництві до Польщі

17 серпня 2018 року, напередодні свята Преображення Господнього, розпочався традиційний Хресний хід православних до святої гори Грабарки, в якій бере участь делегація Української Православної Церкви. Мета ходу — зміцнити відносини між духовенством і військовими України та Польщі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ із посиланням на kapelan.org.ua.

Делегацію УПЦ, із благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та голови Синодального відділу УПЦ по взаємодії із Збройними Силами України митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина, до якої увійшли також українські військові, очолив голова військового відділу Володимир-Волинської єпархії протоієрей Олексій Шаран.

Мета паломництва, як віздначили у прес-службі військового відділу УПЦ, відображена у запрошенні Польської Православної Церкви. «Глибоко віримо, що спільна перша хресна хода (паломництво) військових, дасть можливість молитовного єднання і продовження співробітництва між духовенством та військовими наших держав», — зазначається у листі.

Зокрема військових і капеланів УПЦ взяти участь у міжнародному паломництві запросив Православний Ординаріат Війська Польського та головний військовий священик Польської Православної Церкви архієпископ Вроцлавський і Щетинський Георгій.

Гора Хрестів Грабарка розташована поруч з однойменним селом у Підляському воєводстві.  Ще з початку XVIII ст. під час різних епідемій люди зцілювались водою з місцевого джерела. Згодом виникла традиція зпорудження хрестів на вершині святої гори Грабарки, а сьогодні вона є місцем постійного паломницва віруючих християн.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 555

Залишити відповідь