Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкування Собору преподобних Дальніх печер (+відео)

10 вересня 2018 року, у день свята Собору преподобних отців Києво-Печерських, які у Дальніх печерах спочивають, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Роменський і Буринський Іосиф, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Золотоніський Іоанн, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Ладижинський Сергій, а також братія монастиря у священному сані.

10 вересня Православна Церква вшановує пам’ять Собору преподобних отців Києво-Печерських, які в Дальніх (Феодосієвих) печерах спочивають. Про Дальні печери та правила для паломників, які не варто порушувати — в інтерв’ю блюстителя архімандрита Даміана.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після молитви «Отче наш» зі словом проповіді до вірних звернувся керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Богослужіння завершилось молебнем перед іконою Собору преподобних Дальніх печер. Після одпусту Блаженніший Владика привітав паству зі святом, побажав вірним всього необхідного для земного життя і вічного спасення та благословив усіх.

Напередодні свята Предстоятель очолив всенічне бдіння у цьому ж храмі.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

 

Просмотров: 1958

Залишити відповідь