Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у день престольного свята в Академічному храмі КДАіС (+відео)

21 вересня 2018 року, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Київської духовної академії і семінарії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ.

Перед початком богослужіння Предстоятеля зустрічали архієреї, духовенство, вихованці, студенти КДАіС та парафіяни Академічного храму Київських духовних шкіл.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Боярський Феодосій, єпископ Баришівський Віктор, ректор КДАіС єпископ Білогородський Сильвестр, а також викладачі та студенти Київських духовних шкіл у священному сані.

Після читання Святого Євангелія зі словом проповіді до вірних звернувся викладач КДАіС архімандрит Дамаскін (Лебедь).

За богослужінням було піднесено сугубу молитву про мир в Україні.

Предстоятель звершив дияконську хіротонію над студентом I курсу Київської духовної академії Олександром Гайдою.

Після Господньої молитви традиційну проповідь виголосив студент II курсу Київської духовної академії Серафим Росоха.

Завершилось святкове богослужіння чином славлення перед іконою Різдва Пресвятої Богородиці.

Після одпусту Блаженніший Владика привітав паству зі святом та пояснив вірним значення події, яка згадується сьогодні:

Cвято Різдва Матері Божої – це свято радості, тому що Різдво Божої Матері виражає радість усього всесвіту. Через Неї прийшов на землю Син Божий, Котрий прийняв на себе людську природу, освятив і врятував її. Ми дякуємо Богові за Його милосердя до нас і просимо Пресвяту Діву Владичицю, щоб Вона наставляла нас Своїми святими молитвами і допомагала нам подолати ті труднощі, які ми зустрічаємо на шляху земного подорожування, щоб ми Її молитвами стали небожителями. 

Напередодні Предстоятель очолив всенінче бдіння у цьому ж храмі.
Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 2222

Залишити відповідь