Архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у прийомі з нагоди державного свята Німеччини

4 жовтня 2018 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні пана Ернста Райхеля, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій взяв участь у святковому прийомі, організованому німецьким посольством в Україні. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Захід проходив з нагоди Дня німецької єдності.

З 1990 року День німецької єдності – національне свято Німеччини, який відзначається у відповідності з Договором про об’єднання Німеччини 3 жовтня, в день вступу НДР до складу ФРН. Після об’єднання країни в 1990 році національне свято об’єднаної країни передбачалося призначити на 9 листопада – день падіння Берлінської стіни. Однак оскільки цей день був пов’язаний з темними періодами в історії Німеччини (пивний путч у 1923 році і листопадові погроми 1938 року), для нового державного свята була обрана інша дата – 3 жовтня 1990 року, коли відбулося остаточне об’єднання двох німецьких держав.

Урочистий прийом з нагоди свята, який проходив в будівлі посольства Німеччини в Києві, відвідали діячі культури і науки, державні службовці, релігійні діячі.

Від імені Предстоятеля Української Православної Церкви архієпископ Феодосій привітав пана Посла та членів дипломатичного корпусу зі святом, побажав благополуччя і миру німецькому народові.

Просмотров: 188

Залишити відповідь