Третій випуск телепрограми “Слово Предстоятеля” про безсилля диявола перед людиною, яка з Богом (відео)

“Демон не має влади над людиною, навіть над тваринами, якщо Бог йому не дозволить цього зробити”.

В ефірі телеканалу “Інтер” вийшов третій випуск щотижневої програми “Слово Предстоятеля”, в якій Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звертається з духовною настановою до глядачів. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на телеканал “Інтер”.

У третьому випуску Архіпастир розповів про безсилля диявола перед людиною, яка живе з Богом. Його Блаженство пояснив недільний уривок з Євангелія про зціслення Іісусом Христом гадаринського біснуватого (Лк., XVI, 19–31). Те, що зробив диявол зі стадом свиней з євангельскої оповіді, він вже давно б учинив з усім людством, якщо б Господь йому попустив. Але Господь створив людину для щастя і чекає, що вона житиме за тими законами правди, які її зроблять дійсно щасливою. “Головне, треба боятися творити гріх свідомо”, – наголосив Предстоятель.

Нагадаємо, у другому випуску Архіпастир розповів про значення земного життя для визначення долі людини у вічності. Його Блаженство розтлумачив притчу про багача і Лазаря (Лк. XVI, 19–31).

Відеозвернення Предстоятеля Української Православної Церкви — щосуботи о 8:30 в ефірі телеканалу “Інтер”, або на YouTube-каналі за посиланням.

Дивіться також проповіді Блаженнішого Митрополита Онуфрія на YouTube-каналі Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ.

Читайте наші новини у Тelegram: швидко, зручно і завжди у вашому телефоні!

Просмотров: 1102

Залишити відповідь