Вітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія архієпископу Кам’янському і Царичанському Володимиру з 10-літтям архієрейської хіротонії

ЙОГО ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕНСТВУ,

ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ ВОЛОДИМИРУ,

АРХІЄПИСКОПУ КАМ’ЯНСЬКОМУ І ЦАРИЧАНСЬКОМУ

 

Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико!

 

Сердечно поздоровляю Вас з 10-літтям служіння в архієрейському сані.

У цей знаменний день Ви прийняли на себе великий і відповідальний жереб апостольського служіння – обробляти Ниву Церковну і сіяти сім’я Слова Божого у серця людей, щоби вони зростали в благодаті і пізнанні Господа нашого Іісуса Христа (див. 2 Пет. 3:18) та приносили рясні плоди духа до Небесної Трапези. Сповіщаючи усім спраглим слова життя вічного (Ін. 6:68) та закликаючи до виконання Євангельських заповідей, Ви особистим  прикладом, силою переконання, гарячою любов’ю і ревністю в Бозі прагнете запалити вогонь віри в серцях численних віруючих, ввірених Вашому Святительському піклуванню.

Молитовно бажаю Вам, дорогий Владико, доброго здоров’я, духовної радості і помочі Божої у святительських трудах. Нехай Всемилостивий Господь заступництвом Пречистої Своєї Матері буде Вам охороною і силою (Пс. 45:2) та щедро обдаровує Своєю милістю і щедротами (Пс. 102:4) на многії і благії літа.

З любов’ю у Христі

 

 

+ОНУФРІЙ, 

МИТРОПОЛИТ КИЇВСЬКИЙ І ВСІЄЇ УКРАЇНИ,

ПРЕДСТОЯТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

22 листопада 2018 року

Просмотров: 115

Залишити відповідь